CARpojištění.COM - výhodné pojištění vozidel

  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Hasičská vzájemná pojišťovna

Adresa pojišťovny HVP a.s. (sídlo společnosti)
HVP

Hasičská vzájemná pojišťovna, a.s.
Římská 45, 120 00 Praha 2
tel: 844 114 411, fax: 222 514 412
email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Hasičská vzájemná pojišťovna se staví na pozici jednoho z nejstarších pojišťovacích ústavů na území České republiky, jelikož byla založena už roku 1990 v Brně. Po znárodnění pojišťovacích ústavů v roce 1945, byla zbavena činnosti. Fungovat a nabízet klientům své produkty začala až roku 1992, kdy byla znovu založena díky Sdružení hasičů Čech, Moravy a Slezska. Neživotní pojištění nabízí Hasičská vzájemná pojišťovna již od roku 1992, životní pojištění pak začala zajišťovat roku 1994. Díky široké nabídce produktů si na své přijdou nejen privátní klienti, ale i podnikatelé, firmy a různé organizace.

Základní nabídku pojišťovny tvoří pojištění staveb, pojištění domácnosti, pojištění odpovědnosti, havarijní pojištění, povinné ručení, úrazové pojištění, cestovní pojištění, životní pojištění.

Informace o povinném ručení Hasičské vzájemné pojišťovny

HVP je víceúčelovou pojišťovnou, která nabízí pojištění odpovědnosti z provozu motorových vozidel - dotaz na cenu pojištění ZDE:

    • STANDARD (limit krytí 35/35 mil.)

    • NADSTANDARD (limit krytí 70/70 mil.)

Hasičská vzájemná pojišťovna a.s. nabízí také levné povinné ručení pro nákladní vozidla a tahače návěsů.

Hasičská pojišťovna zvýhodňuje při stanovování sazeb povinného ručení vybrané regiony (slevou 10 %) a znevýhodňuje obyvatele Prahy 10%.Při stanovení sazeb Hasičská pojišťovna přihlíží kromě místa bydliště i k věku řidiče a k tomu zda se jedná o fyzickou osobu či o podnikatele.

Bonus a jeho převod

Za každých 12 měsíců přiznán bonus (sleva) 5% z pojistného. Maximální výše 60%. Bonusy je možné převést z jakékoliv pojišťovny.

Splátky

Možné roční, pololetní, čtvrtletní. Zvýhodněná roční platba (sleva 5%).